Vi trenger hjelp til å arrangere åpen dag

Lørdag 1.oktober ønsker Tromsø flyklubb å arrangere åpen dag, og i den anledningen også markere at klubben fyller 70 år i år. For å få til dette håper vi at så mange som mulig av klubbens medlemmer kan stille opp og ta i et tak og bidra til at arrangementet blir bra.

Vi trenger folk til å stå i kiosken, ta i mot gjester i porten, drive ”small talk” med besøkende, ha et øye på flyene og ellers prøve så godt vi kan å rekruttere flere til å ta småflylappen.

Vi har delt dagen i to med første vakt fra kl 9.00- 13.00 og andre vakt fra kl 12.00- 16.00. Det vil også være bruke for et par stykker til å hjelpe til med rigging fredag ettermiddag/ kveld.

For å lette arbeidet for oss som skal lage vaktlister er det flott om du sier hvilken vakt som passer best for deg. Gi oss også beskjed hvis du ikke kan stille. De som allerede har registrert seg trenger ikke gjøre det igjen.

Registrer deg her